MASAŻE SPA

Masaż gorącymi kamieniami

image

KRĘGOSŁUP    Cena: 60 zł     Czas trwania: 40 min

CAŁE CIAŁO    Cena: 110 zł   Czas trwania: 60 min

Ciepłe kamienie poprawiają przepływ limfy i krwi, poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, zwiększenie przepływu krwi przez mięśni, która dostarcza substancje odżywcze a zabiera zbędne produkty przemiany materii, czyli w efekcie przyspiesza procesy przemiany materii.

Rozgrzane kamienie dostarczają  również kojące i uzdrawiające ciepło, docierające do tkanek położonych głęboko, poprawiają ukrwienie i zmniejszają sztywność mięśni.

Masaż ciepłymi kamieniami ma szerokie zastosowanie zarówno w rehabilitacji jak i w odnowie biologicznej. Nie tylko uzupełnia kompleksowe działanie fizjoterapeutyczne, ale również ma zbawienie działanie relaksacyjne i regeneracyjne.

Masaż na miodzie

image

Cena: 90 zł     Czas trwania: 50 min


Jest to zabieg z użyciem ciepłego miodu, masła karite lub oleju ze słodkich migdałów. Odtoksycznia, wygładza i ujędrnia skórę. Wzmacnia system odpornościowy, zwiększa metabolizm, dodaje energii zmęczonym mięśniom. Rozbija tkankę tłuszczową, jest skutecznym zabiegiem w walce z cellulitem.

Masaż leczniczy

image

CAŁE CIAŁO      Cena: 90 zł     Czas trwania: 60 min

KRĘGOSŁUP      Cena: 50 zł     Czas trwania: 35 min

Masaż ten wpływa korzystnie na stan czynnościowy odpowiednich części ciała. Polega na pobudzaniu zakończeń nerwowych związanych z określonym narządem. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez zabiegi manualne. Każdy taki masaż może być poprzedzany zabiegami fizykalnymi, okładami kompresem rozgrzewającym czy też wykonywany z użyciem środków wspomagających zabieg, np. różnego rodzaju maści lecznicze działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco.

Masaż wyszczuplający

image

MASAŻ  WYSZCZUPLAJĄCY ANTYCELLULITOWY

UDA + POŚLADKI       Cena: 60 zł
BRZUCH + TALIA        Cena: 45 zł
UDA                             Cena: 40 zł
RAMIONA                    Cena: 25-30 zł

Masaż ciała odchudzający, modelujący i odtoksyczniający stworzony przez Gila Amsellema. Wykorzystuje najskuteczniejsze techniki i filozofię w likwidacji celulitu. Masaż wyszczuplający polega na ugniataniu tkanki tłuszczowej, która gromadzi się głównie na brzuchu, udach i biodrach. Masaż rozdrabnia komórki tłuszczowe, poprawia przemianę materii, przyspiesza spalanie komórek tłuszczowych, zmniejsza ilość tkanki łącznej. Ponadto poprzez pobudzanie skóry, tkanki podskórnej oraz mięśni uzyskuje się w dość krótkim czasie poprawę wyglądu sylwetki. Skóra wygładza się i ujędrnia. Staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Zgrabna i zdrowa sylwetka poprawia nastrój i wzmacnia wiarę w siebie.

Masaż INFINITY

image

Cena: 120 zł     Czas trwania: 70 min

INFINITY jest typem tzw. głębokiego masażu. Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Masaż klasyczny

image

Cena: 100 zł    Czas trwania: 70 min

Masaż klasyczny + peeling  80min 130zł

Łączy techniki masażu leczniczego i relaksacyjnego. Najczęściej wykonywany, mający na celu utrzymanie organizmu na stałym dobrym poziomie fizyczno-psychicznym. Jest to znana i najbardziej popularna technika masażu. Zapewnia doskonałe i wręcz natychmiastowe rozluźnienie mięśni, może być stosowana również leczniczo i ze wskazaniem na rehabilitację. Trwałe efekty zagwarantuje seria zabiegów wykonanych zarówno całościowo, jak i na poszczególne partie ciała.

Masaż bańką chińską

image

BRZUCH + POŚLADKI + UDA + RAMIONA     Cena: 85 zł     Czas trwania: 50 min

POŚLADKI + UDA                                           Cena: 65 zł     Czas trwania: 40 min

Masaż bańką chińską jest coraz bardziej popularną metodą walki z cellulitem. Wykonywanie masażu tą metodą pozwala na uzyskanie widocznych rezultatów w krótkim czasie. Zastosowanie bańki chińskiej jako narzędzia do walki z cellulitem umożliwia poprawę ukrwienia skóry, redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawy elastyczności skóry. Masaż bańką chińską jest bardzo intensywny, dlatego nie jest on wskazany osobom, które mają zaburzenia krzepliwości krwi. Także kobiety w trakcie menstruacji powinny zaniechać tego rodzaju kuracji. Ciąża również jest przeciwwskazaniem do wykonywania masażu bańką chińską. Poważne choroby (nowotwory, gruźlica, przewlekłe stany zapalne) także są przeciwwskazaniami do stosowania tego rodzaju masażu.

Masaż ciepłą czekoladą

CAŁE CIAŁO     Cena: 120 zł     Czas trwania: 60 min

Masaż Czekoladowy zaspokoi nie tylko wielbicieli smaku, lecz także największych smakoszy życia! Nie trzeba jeść czekolady, aby poczuć jej cudowny wpływ na ciało. Zawarte w czekoladzie mikroelementy i substancje odżywcze nie tylko nawilżają, lecz także wygładzają i rozświetlają skórę. Spraw rozkosz swojemu ciału i przekonaj się o tym na własnej skórze. Smakowite rozluźnienie jest na wyciągnięcie dłoni...
Jest to świetny pomysł na prezent.

Wszelkie prawa zastrzeżone - StudioRelaks