ZABIEGI LASEROWE
image

NOWOCZESNY LASER sPTF+

Dual Laser sPTF+ łączy energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. Został zaprojektowany na podstawie doświadczeń lekarzy i inżynierów, co pozwoliło na ustalenie terapii odpowiedniej do danego rodzaju skóry. System PTF zapewnia dodatkowo gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych - wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła. Badania dowiodły, że Dual Laser sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%. 

Poniżej prezentujemy schematy przedstawiające:

-po lewej stronie impulsy świetlne w tradycyjnym urządzeniu typu IPL

-po prawej stronie prostokątny impuls w urządzeniu Dual Laser sPTF+sPTF+ doskonale sprawdza się w przypadku:

USUWANIA OWŁOSIENIA
Zabieg polega na interakcji światła laserowego z barwnikiem skóry- melaniną. Melanina znajduje się w cebulce włosa i właśnie tam energia światła lasera SPTF+ zamienia się w ciepło prowadząc do przegrzania mieszka włosowego oraz denaturacji białka przez co włos przestaje odrastać. Istotny jest fakt, że  światło oddziałuje jedynie na mieszek włosowy nie niszcząc pozostałych warstw skóry.  

LECZENIE TRĄDZIKU
Laser SPTF+  poprzez dostarczanie spektrum światła, które jest absorbowane przez porfiryny w skórze,
niszczy bakterie P. acnes i eliminuje problem trądziku. Wspomaga również koagulację tkanki bliznowatej i wyzwala formowanie się w skórze nowych tkanek co prowadzi do spłycenia blizn potrądzikowych.

FOTOODMŁADZANIA 
W zabiegu tym światło lasera SPTF+ pobudza fibroblasty dla produkcji nowego kolagenu oraz włókien elastyny, wygładzając skórę oraz przywracając jej elastyczność i sprężystość . W tym samym czasie efekt „fototermalny” wytworzony przez światło + ciepło SPTF przyspiesza mikrocyrkulację naczyń krwionośnych, dzięki  czemu  osiągamy efekt zmniejszenia zmarszczek,zwężenia porów oraz poprawę kolorytu cery. 

USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH
SPTF+ doskonale nadaje się do leczeniu naczynek o mniejszej średnicy oraz położonych bardziej powierzchownie, często określanych mianem pajączków lub teleangiektazji. Energia lasera w tym wypadku po odpowiednim dobraniu lampy zabiegowej jest pochłaniana  przez oksyhemoglobinę, co powoduje selektywne nagrzanie naczynek do temperatury zapewniającej właściwy efekt kliniczny, czyli natychmiastową i trwałą nekrozę naczynia. W przypadku naczyń o dużej średnicy SPTF+ powoduje koagulację krwi oraz uszkadza wewnętrzną ścianę naczynia, tak że bezpośrednio po zabiegu ustaje w nim przepływ krwi a następnie zamknięte naczynie ulega procesowi resorpcji.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ
Najczęstszą przyczyną przebarwień jest znaczne miejscowe nagromaczenie się melaniny znajdującej się w Melanocytach skóry. W przypadku wybrania funkcji usuwania przebarwień, SPTF+ działa na chromofor jakim jest melanina podgrzewajając go co prowadzi do denaturacji i powolnej absorbcji.

LASEROWE USUWANIE  OWŁOSIENIA:

- wąsik  80 zł

- wąsik + bródka  150 zł

- cała twarz  220 zł

- pachy  130 zł

- całe ręce  230 zł

- bikini płytkie (linia majtek)  130 zł

- bikini głębokie 160 zł

- łydki + kolana  180 zł

- całe nogi  310 zł

FOTOODMŁADZANIE:

- twarz  230 zł  149 zł  PROMOCJA !!!

- szyja  90 zł

- dekolt  130 zł

- twarz + szyja  180 zł

 PRZEBARWIENIA:

- czoło  90 zł

- policzki  90 zł

- górna warga  80 zł

- twarz 160 zł

 

LASEROWA TERAPIA TRĄDZIKU:

- czoło  90 zł

- policzki  90 zł

- nos 80 zł

- broda  90 zł

- twarz  180 zł   99 zł  PROMOCJA !!!

- szyja  100 zł

-dekolt  120 zł

 LASEROWA TERAPIA NACZYNIOWA:

- czoło  100 zł

- policzki  100 zł

- nos  80 zł

- twarz 180 zł

- twarz + szyja  250 zł


Wszelkie prawa zastrzeżone - StudioRelaks